![](https://tk-domtex.com.ua/media/cache/img/square_74/uploads/images/i5j9CjpuwEI98-tPpQPI4A.jpeg)
Компанія "ТК-Домашній текстиль" прийняла участь у бізнес-фестивалі «Мрії Hотеляра», який об’єднує всіх дотичних до готельної галузі, що займаються відбудовою України не чекаючи Перемоги, а вже тут і зараз. Зустрічі з засновниками, керівниками готелів, ресторанів, туристичних агенцій, інвесторами, представниками постачальників індустрії гостинності для обміну досвідом для бізнесу в умовах турбулентності.
Більш ніж 350 готелів, неформальне спілкування, гра у бізнесовий квест – нікого не залишать байдужими.
ТК -Домашній текстиль буде рада бачити всіх на нашому стенді.
Створюємо затишок і працюємо далі!
Впродовж 10 днів даруємо -30% на весь асортимент товарів.
Подробнее-15% на весь асортимент та -5% додатково для військових
ПодробнееДаруємо 20% на весь кухонний асортимент товарів, який стане справжньою окрасою вашого святкового столу!
ПодробнееОбирайте, що вам до вподоби - комплекти постільної білизни, ковдри, пледи або щось інше з нашого асортименту ❤
ПодробнееУкраїнка завжди красива, смілива та нескорена! А виняткові жінки заслуговують на неповторні подарунки. Обирайте для своїх коханих подарунки зі знижкою 18%, щ...
ПодробнееДо дня св.Валентина даруємо знижку 14% на весь асортимент товару. Для наших героїв-військовослужбовців, діють особливі умови акції зі знижкою -25%
ПодробнееНаш рік розпочався дуже продуктивно! Одне з найбільших в Україні промислових підприємств з виробництва тканин для домашнього текстилю, ТОВ «ТК-ДТ Чернігів»,...
ПодробнееТк-Домашній текстиль, спільно з Київський національний університет технологій та дизайну - КНУТД запускають свій перший спільний проєкт "Школа швачок&qu...
ПодробнееУ цей чарівний та святковий вечір, хочемо побажати вам найголовнішого - бути щасливими!
ПодробнееВаш запрос успешно отправлен.
Ваш запрос успешно отправлен.
Добавлено