АКЦІЇ І СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

НОВИНИ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”

м. Київ, вул. Березняківська, 8а
Телефони: +380 (44) 594 52 82 +380 (44) 594 52 84
Режим роботи: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

м Дніпро, вул. Суворова, 35
Телефон: +380 (67) 238 19 33
Режим роботи: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

м Львів, вул. Зелена, 147
Телефон: +380 (32) 240 53 81
Режим роботи: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

м Одеса, вул. Червонослобідська, 1/7
Телефон: +380 (48) 720 14 50
Режим роботи: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

м.Київ, вулиця Раїси Окіпної, 3
Телефон: +380 (44) 517 42 13
Режим роботи: Пн-Пт: з 10:00 до 20:00 Сб: з 10:00 до 19:00 Нд: з 10:00 до 18:00

м. Київ, вул. Березняківська, 8а
Телефони: +380 (44) 594 52 84
Режим роботи: Пн-Пт: з 9:00 до 18:00 Сб-Нд: вихідний

м.Київ, вул. Г Хоткевича, 12
Телефон: +380 (44) 537 61 92
Режим роботи: Пн-Пт: з 10:00 до 20:00 Сб: з 10:00 до 19:00 Нд: з 10:00 до 18:00

НАША КОМАНДА

Володимир Марценюк
Керуючий партнер

Алла Тодурова
ДИРЕКТОР

СВІТЛАНА ВАЩЕНКО
КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ВИРОБНИЦТВА

Ганна Нечаєва
Керівник відділу постачання

Тетяна Ходаківська
Керівник філії Київ

Наталія Д'яченко
Керівник філії Дніпро

Тарас Юрчишин
Керівник філії Львів

Леся Єремєєва
Керівник філії Одеса

Домашній текстиль

Домашній текстиль давно перестав відігравати виключно функціональну роль. Сьогодні яскраві рушники, штори, скатертини, подушки і пледи мають також декоративне призначення. Вони доповнюють та довершують інтер’єр оселі або офісу. Шукаєте, де недорого купити домашній текстиль? Звісно, у виробника!

Компанія «ТК-Домашній текстиль» пропонує вигідні у співвідношенні ціни та якості товари з категорії «текстиль для дому». Запрошуємо Вас передивитись наш каталог і ознайомитися з популярними колекціями постільної білизни, вибрати новий матрац, придбати партію пледів для відкритого майданчика ресторану або халатів для сауни. З продукцією «ТК-Домашній текстиль» будь-який інтер’єр стане значно затишнішим!

Домашній текстиль «Homeline»

Не дивуйтеся, що ми пропонуємо товари популярної торгової марки. Постільна білизна та рушники «Homeline» присутні в товарній лінійці найбільших оптово-роздрібних мереж Auchan, Goodwill, Епіцентр, Fozzy Group, що пропонують товари для оселі. А купують вони продукцію для подальшого розповсюдження у нас!

Компанія «ТК-Домашній текстиль» існує з 1995 року. Ми розробляємо дизайн і створюємо текстильні вироби для повсякденного використання під торговою маркою «Homeline» © і пропонуємо Вам відмовитися від послуг посередників.

Купуйте домашній текстиль «Homeline» безпосередньо у виробника! В пакеті пропозицій – 5 000 найменувань товарів:

Читати далі
Компанія «ТК-Домашній текстиль» щодня активно розвивається та динамічно розширює свої можливості.
Ми з гордістю повідомляємо Вам про нові потужності – сучасну багатоголовочну вишивальну машину. Це високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виробляти велику кількість якісних вишитих виробів.
«ТК-Домашній текстиль» має можливості вишивати логотипи, нашивки, шеврони, а також виконувати вишивку будь-якого малюнку згідно Вашого замовлення.
Ми маємо можливість наносити вишивку на різні текстильні вироби, наприклад: комплекти постільної білизни, скатертини, рушники, футболки, рекламні матеріали і т.д.
Комп’ютерна вишивка є однією з найнадійніших способів нанесення зображень на різноманітні текстильні вироби.
Вона має багато переваг:
● Довговічність
● Широка палітра кольорів
● Можливість використовувати складні малюнки
● Дорогий та ефектний вигляд
Багатоголовочна вишивальна машина є єдиною доступною технологією для нанесення зображень на деякі складні види матеріалів: вафельне полотно, фліс, трикотаж грубої в’язки, махрове полотно, тканини з ворсом та інші.
За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів. Вони нададуть Вам кваліфіковану консультацію та допоможуть оформити замовлення.
Компанія «ТК-Домашній текстиль» щодня активно розвивається та динамічно розширює свої можливості. Ми з гордістю повідомляємо Вам про нові потужності – сучасну багатоголовочну вишивальну машину. Це високотехнологічне обладнання, яке дозволяє виробляти велику кількість якісних вишитих виробів. «ТК-Домашній текстиль» має можливості вишивати логотипи, нашивки, шеврони, а також виконувати вишивку будь-якого малюнку згідно Вашого замовлення. Ми маємо можливість наносити вишивку на різні текстильні вироби, наприклад: комплекти постільної білизни, скатертини, рушники, футболки, рекламні матеріали і т.д. Комп’ютерна вишивка є однією з найнадійніших способів нанесення зображень на різноманітні текстильні вироби. Вона має багато переваг: ● Довговічність ● Широка палітра кольорів ● Можливість використовувати складні малюнки ● Дорогий та ефектний вигляд Багатоголовочна вишивальна машина є єдиною доступною технологією для нанесення зображень на деякі складні види матеріалів: вафельне полотно, фліс, трикотаж грубої в’язки, махрове полотно, тканини з ворсом та інші. За детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів. Вони нададуть Вам кваліфіковану консультацію та допоможуть оформити замовлення.

Підпишіться на нашу розсилку і отримуйте першими інформацію про акції та святкові розпродажі!