Чи використовуєте Ви наматрацник? Чи Ви знали, що догляд та хімчистка матраців досить дороге та трудоємке задоволення?

29.06.2021

З огляду на ці обставини, актуальність наматрацників значно зростає. Будь-яким матрацам, чи класичним, чи ортопедичним моделям з хорошим пружинним блоком та іншими наповненнями, які сприяють повноцінному відпочинку, дуже необхідні захисні властивості наматрацника.

 

1. Захист від зносу та передчасної амортизації.

 

Ключове завдання наматрацника - захищати від зносу та механічних пошкоджень. Якщо у Вас є діти, дуже активні та полюбляють бавитися на Вашому ліжку, то Вам обов'язково потрібно придбати наматрацник. Сучасні ортопедичні матраци мають досить високу вартість, а використання такого аксесуара дозволяє звести до мінімуму  загрозу пошкодження. Наматрацник захистить матрац від протирання та будь-яких інших механічних пошкоджень його поверхні.

 

2. Захист від пилу та інших неприємних алергенів.
 


Окрім захисту від пошкоджень, наматрацник захищає від пилу. 

Матрац від пилу не псується, а ось здоров'ю власника сильно шкодить. Варто тільки лягти на ліжко, як всі мікрочастинки пилу з матраца здіймаються у повітря і потрапляють у легені. Це негативно впливає на здоров'я, як дорослих, так і дітей. 

Тому слід використовувати наматрацник на постійній основі. Його значного легше очистити від пилу, просто виправши у пральній машині.

 

3. Захист від плям.

 

Слід зазначити, що матрац важко чистити: жорстка щітка може пошкодити матеріал верху, а застосування вологи або миючих можуть зіпсувати наповнювач.

Тому використання наматрацника - правильне раціональне рішення. Наприклад, махровий наматрацник з водонепроникним просоченням захищає від потрапляння вологи і плям на матрац. Така модель здатна утримати будь-яку вологу. Пролиті на ліжко чай чи сік могли б привести до промокання матраца. Але якщо використовувати наматрацник, то матрац не встигне ввібрати вологу. В іншому випадку вода може викликати деформацію наповнювачів, порушити рівномірність розподілу і нашкодити іншими способами. 

 

Наматрацник - це обов'язковий атрибут кожного ліжка, як дорослого так і дитячого. Він збереже Ваш матрац від пошкоджень та передчасного зносу.

 

Підібрати розмір та модель наматрацників Ви можете на нашому сайті tk.domtex.ua.
 

Рекомендовані товари

Додано