В Києві вчать облаштуванню готелів і ресторанів

Компанія «ТК-Домашній текстиль» взяла участь в головному професійному заході сегменту HoReCa – в експофорумі FoReCH, який проходить з 13 до 15 листопада в Києві.

Цього року контрактовий ярмарок остаточно втратив статус національного, оскільки участь в ньому беруть компанії не тільки з України, а й з Польщі, Франції, Туреччини, Німеччини, Італії. Понад 220 торгових марок було зареєстровано в якості учасників на момент відкриття заходу. При цьому, ресторатори та готельєри участь у виставці не беруть. Головні дійові особи – компанії, які постачають готелям і ресторанам товари і надають послуги.

Нові міжнародні контакти і великі перспективи

На форумі представлено весь спектр продукції, задіяної в роботі готелів, хостелів, закладів громадського харчування. Особливу увагу на виставці приділено текстилю, який професіоналами розглядається, як візитна картка будь-якого закладу. Лідируючі позиції в сегменті виробництва і постачання текстилю в Україні утримує компанія «ТК-Домашній текстиль».

«Без якісного текстилю неможлива робота жодного закладу сегменту HoReCa, – каже директор «ТК-Домашній текстиль» Анна Тодурова. – У будь-якому готелі використовуються рушники, халати, постільна білизна, а роботу ресторану неможливо уявити без скатертин, штор, текстильних серветок. Ми понад 20 років на цьому ринку. Завдяки щоденній роботі команди професіоналів продукція компанії сьогодні не тільки відповідає високим міжнародним стандартам, а й сама формує їх, принаймні, в Україні».

«ТК-Домашній текстиль» тривалий час ефективно взаємодіє з великими гравцями готельно-ресторанного бізнесу, забезпечуючи заклади високоякісним текстилем. В рамках експофоруму FoReCH, який є найбільшим комунікаційним майданчиком в професійній сфері, були налагоджені нові контакти, обговорені попередні угоди.

«Другий рік поспіль наш підрозділ – компанія «ТК-Домашній текстиль» бере участь в експовиставці. Ми із задоволенням демонструємо свої досягнення, готовність освоювати нові перспективи. Компанія планує розширити межі співпраці з об’єктами ресторанно-готельного бізнесу, – говорить керуючий партнер компанії Володимир Марценюк. – Не виключені взаємовигідні партнерські відносини із зарубіжними партнерами. Такі контактні виставки дозволяють демонструвати успіхи перед великою аудиторією, що вкрай важливо в умовах конкуренції».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *