Компанія ТК-Домашній текстиль існує з 1995 року і на даний момент є одним з найбільших операторів ринку товарів домашнього текстилю в Україні. Основний напрямок нашої діяльності – це виробництво і реалізація товарів домашнього текстилю. Наші філії працюють в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові, а товарний асортимент налічує більше 5000 найменувань. Продукцію нашої торгової марки Homeline Ви знайдете в усіх найбільших торгових мережах країни і інтернет-магазинах. На сьогоднішній день товари торгової марки Homeline, в першу чергу завдяки якості та відповідності світовим стандартам, відомі далеко за межами України. Серед наших клієнтів такі мережеві гіганти як Auchan, Goodwill, Епіцентр, Fozzy Group і інші.

За багато років роботи ми придбали партнерів у всіх куточках країни. Ми завжди відкриті для нових починань і взаємовигідних партнерських відносин. Ми розуміємо, що Ваш добробут – наш успіх. Саме тому, працюючи з нами, до Ваших послуг:існує з 1995 року і на даний момент є одним з найбільших операторів ринку товарів домашнього текстилю в Україні. Основний напрямок нашої діяльності – це виробництво і реалізація товарів домашнього текстилю. Наші філії працюють в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові, а товарний асортимент налічує більше 5000 найменувань. Продукцію нашої торгової марки Homeline Ви знайдете в усіх найбільших торгових мережах країни і інтернет-магазинах. На сьогоднішній день товари торгової марки Homeline, в першу чергу завдяки якості та відповідності світовим стандартам, відомі далеко за межами України. Серед наших клієнтів такі мережеві гіганти як Auchan, Goodwill, Епіцентр, Fozzy Group і інші.

широкий вибір асортименту домашнього текстилю перевищує 5000 найменувань;
команда професіоналів, принцип роботи якої – індивідуальний підхід до кожного клієнта;
регулярне поповнення і оновлення асортименту, а також гарантія наявності потрібного Вам товару.
“ТК-Домашній текстиль” об’єднав під своїм началом дві виробничі площадки:

швейне і Стьобальне виробництво, м.Київ;
“ТК Домашній Текстиль-Одеса”, г. Одесса – виробництво подушок і матраців;
Ми також надаємо комплекс послуг з індивідуального пошиття та з утепленої куртки. Будьте впевнені, що працюючи з нами Ви економите час і гроші.

СТРУКТУРА КОМПАНІЇ